Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Liga Profesional Argentina logó
Argentína · 2026/27 szezon

Liga Profesional Argentina 2026/27: eredmények, tabella és program

Liga Profesional Argentina 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Clausura - 5.

Mérkőzés
165
Tabellás csapat
0
Élő / következő
2 / 11
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:08
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
165 mérkőzés 30 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek2 perce

Csapat0
Mérkőzés165
Befejezett152
Élő2
Következő11
Aktuális fordulóClausura - 5

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Liga Profesional Argentina 2026/2027

152 meccs
Befejezett meccs152
Gól / meccs2,38
BTTS54,6%
Over 2,545,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1River Plate92,221,891,0066,7%66,7%
2Boca Juniors102,201,800,8060,0%50,0%
3Rosario Central112,181,820,8254,6%45,5%
4Instituto Cordoba102,101,801,0050,0%50,0%
5Defensa Y Justicia102,001,500,7040,0%40,0%
6Lanus81,881,000,5037,5%12,5%
7Argentinos JRS91,781,000,6755,6%22,2%
8Gimnasia L.P.111,731,551,4581,8%63,6%
9Newells Old Boys101,700,900,5040,0%20,0%
10Velez Sarsfield111,641,731,1863,6%45,5%
11Belgrano Cordoba101,501,000,9040,0%30,0%
12San Lorenzo111,450,730,9127,3%27,3%
13Gimnasia M.101,401,301,3040,0%60,0%
14Sarmiento Junin111,361,361,3663,6%36,4%
15Barracas Central91,331,000,8944,4%33,3%
16Union Santa Fe101,301,601,6070,0%70,0%
17Atletico Tucuman101,201,001,1050,0%40,0%
18Independ. Rivadavia101,201,201,8050,0%50,0%
19Independiente91,110,671,2244,4%33,3%
20Estudiantes L.P.111,091,551,4554,6%72,7%