
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Oliveira Hospital forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsOliveira Hospital · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsOliveira Hospital · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsOliveira Hospital · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOliveira Hospital · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOliveira Hospital · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOliveira Hospital · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOliveira Hospital · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOliveira Hospital · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsOliveira Hospital · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Oliveira Hospital3–3AD NogueirenseDNazarenos1–1Oliveira HospitalDOlhanense1–1Oliveira HospitalDOliveira Hospital3–1FC Alverca IIGYOliveira Hospital3–2Juventude ÉvoraGYFátima0–1Oliveira HospitalGYOliveira Hospital1–0Naval 1893GYOs Marialvas1–2Oliveira HospitalGYOliveira Hospital2–3Benfica Castelo BrancoV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.