Portugália · 2026/27 szezon
Taça de Portugal 2026/27: eredmények, tabella és program
Taça de Portugal 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 64.
- Mérkőzés
- 114
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 19
- Helyi adat
- 2026. 10. 18. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 70/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
114 mérkőzés
141 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
51,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak18 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
CF Os BelenensesArouca3–4Hosszabbítás utánParedesFamalicao1–0VégeVitoria SetubalUD da Serra1–1Tizenegyesek utánTondelaAlverca2–0Hosszabbítás utánSalgueirosEstoril1–1Tizenegyesek utánOlhanenseOliveira Hospital1–1Tizenegyesek utánMafraSanta Clara3–2Hosszabbítás utánLusitânia LourosaOs Limianos2–1VégeAlcochetenseMaritimo1–2VégeFelgueiras 1932Fafe1–0VégeAlpendoradaCasa Pia0–1VégeFátimaAcademico Viseu1–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Atlético CP9710010087Stabil trend →2Tondela9610010080Stabil trend →3Sanjoanense9610010080Stabil trend →4Farense9610080100Stabil trend →5Fátima9410010073Stabil trend →6Paredes9410010073Stabil trend →7Lusitânia Lourosa9210010060Stabil trend →8União de Leiria911008080Stabil trend →9Vianense911008080Stabil trend →10Felgueiras 19329110060100Stabil trend →11Leça9110060100Stabil trend →12AVS9110060100Stabil trend →13Chaves8710010040Stabil trend →14Academica8710010040Stabil trend →15Portimonense871006080Stabil trend →16Vitória de Sernache871006080Stabil trend →17Maritimo831008060Stabil trend →18Estrela831008060Stabil trend →19Vitória SC8310040100Stabil trend →20Rio Ave8310040100Stabil trend →21Casa Pia8310040100Stabil trend →22GIL Vicente7910010020Stabil trend →23Arouca751001000Stabil trend →24Alcochetense716710073Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
95 meccsTaça de Portugal 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 2 | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,67 | 66,7% | 66,7% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 3,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 3 | 3,00 | 2,67 | 0,67 | 66,7% | 66,7% | |
| 5 | 2 | 3,00 | 3,50 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 7 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 9 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 10 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 11 | 2 | 3,00 | 2,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 13 | 2 | 3,00 | 2,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 14 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 17 | 1 | 3,00 | 4,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 18 | 1 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 19 | 1 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 20 | 1 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% |