
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sampdoria forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSampdoria · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSampdoria · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsSampdoria · utolsó 20
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
2 GY6 D12 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
20/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól5,0%Kapott gól nélkül
1/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSampdoria · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsSampdoria · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsSampdoria · utolsó 20
23formaindex / 100 · 0,70 pont/meccs
3 GY5 D12 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta50,0%BTTS
10/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól15,0%Over 3,5
3/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSampdoria · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsSampdoria · utolsó 10
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY2 D8 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsSampdoria · utolsó 20
12formaindex / 100 · 0,35 pont/meccs
1 GY4 D15 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/20 · Clean sheet55,0%Nem szerzett gólt
11/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Sampdoria2–0xG 0,86–0,80Virtus EntellaGYAscoli2–0xG 0,65–0,56SampdoriaVSudtirol1–1xG 1,84–0,63SampdoriaDSampdoria1–2xG 2,70–0,97ArezzoVAvellino4–1xG 2,32–0,52SampdoriaVSampdoria2–1CatanzaroGYMantova2–0SampdoriaVPalermo3–1SampdoriaVSampdoria1–2Juve StabiaVCesena1–1xG 1,25–1,08SampdoriaDCremonese2–0SampdoriaVNapoli2–0SampdoriaVSampdoria2–2SassuoloDAC Milan5–1SampdoriaVSampdoria1–1EmpoliDUdinese2–0SampdoriaVSampdoria0–2TorinoVFiorentina5–0SampdoriaVSampdoria1–1SpeziaDLecce1–1SampdoriaD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.