Olaszország · 2026/27 szezon
Serie B 2026/27: eredmények, tabella és program
Serie B 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 11.
- Mérkőzés
- 101
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 12:12
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
101 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
98,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Palermo78879652Stabil trend →2Ascoli63636476Stabil trend →3Modena62677260Stabil trend →4Mantova56606056Gyengülő trend ↓5Hellas Verona52507648Stabil trend →6Avellino51506060Stabil trend →7Benevento51505660Stabil trend →8Pisa50507240Stabil trend →9Sudtirol47474460Gyengülő trend ↓10Juve Stabia44434456Javuló trend ↑11Padova44474056Stabil trend →12Cremonese42404056Javuló trend ↑13Cesena41404444Gyengülő trend ↓14Virtus Entella39334452Stabil trend →15Carrarese35333648Javuló trend ↑16Vicenza Virtus32305220Stabil trend →17Arezzo32373624Stabil trend →18Empoli30274032Gyengülő trend ↓19Sampdoria30274028Stabil trend →20Catanzaro25204412Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
D. MosqueraHellas Verona · Támadó87,92
M. TramoniPisa · Támadó78,23
C. ShpendiCesena · Támadó73,84
Antonio Di NardoJuve Stabia · Támadó73,85
R. RussoAvellino · Támadó73,6
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
100 meccsSerie B 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,60 | 2,40 | 1,20 | 80,0% | 70,0% | |
| 2 | 10 | 2,00 | 1,80 | 1,00 | 70,0% | 70,0% | |
| 3 | 10 | 1,90 | 1,60 | 0,60 | 50,0% | 30,0% | |
| 4 | 10 | 1,80 | 1,50 | 1,10 | 60,0% | 40,0% | |
| 5 | 10 | 1,50 | 1,90 | 1,30 | 70,0% | 70,0% | |
| 6 | 10 | 1,50 | 1,50 | 1,00 | 60,0% | 40,0% | |
| 7 | 10 | 1,50 | 1,40 | 1,00 | 50,0% | 40,0% | |
| 8 | 10 | 1,50 | 1,80 | 1,50 | 60,0% | 70,0% | |
| 9 | 10 | 1,40 | 1,10 | 1,00 | 50,0% | 20,0% | |
| 10 | 10 | 1,40 | 1,00 | 1,10 | 50,0% | 30,0% | |
| 11 | 10 | 1,30 | 1,10 | 1,10 | 50,0% | 40,0% | |
| 12 | 10 | 1,20 | 1,00 | 1,10 | 30,0% | 40,0% | |
| 13 | 10 | 1,20 | 1,10 | 1,40 | 80,0% | 40,0% | |
| 14 | 10 | 1,10 | 0,90 | 1,90 | 50,0% | 70,0% | |
| 15 | 10 | 1,00 | 1,10 | 1,20 | 60,0% | 40,0% | |
| 16 | 10 | 1,00 | 0,90 | 1,30 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 10 | 0,90 | 1,30 | 2,00 | 70,0% | 80,0% | |
| 18 | 10 | 0,80 | 1,00 | 1,70 | 60,0% | 50,0% | |
| 19 | 10 | 0,80 | 1,00 | 1,80 | 70,0% | 50,0% | |
| 20 | 10 | 0,60 | 1,10 | 2,20 | 80,0% | 60,0% |