
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Red Arrows forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRed Arrows · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
7 meccsRed Arrows · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól71,4%Kapott gól nélkül
5/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
7 meccsRed Arrows · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól14,3%Over 2,5
1/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól71,4%Kapott gól nélkül
5/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsRed Arrows · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsRed Arrows · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsRed Arrows · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
4/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsRed Arrows · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
3 meccsRed Arrows · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
3 meccsRed Arrows · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.