Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Super League logó
Zambia · 2026/27 szezon

Super League 2026/27: eredmények, tabella és program

Super League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 3.

Mérkőzés
30
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 10
Helyi adat
2026. 10. 14. 05:17
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
30 mérkőzés 20 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés30
Befejezett20
Élő0
Következő10
Aktuális fordulóRegular Season - 3

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Super League 2026/2027

20 meccs
Befejezett meccs20
Gól / meccs2,25
BTTS50,0%
Over 2,540,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Green Eagles23,002,500,5050,0%50,0%
2Nkana23,002,500,5050,0%50,0%
3Konkola Blades23,002,501,50100,0%100,0%
4Man Utd Zambia Academy22,002,501,00100,0%50,0%
5Green Buffaloes22,001,000,000,0%0,0%
6Red Arrows22,001,500,5050,0%50,0%
7Roan United22,001,000,5050,0%50,0%
8Kabwe Warriors22,002,001,50100,0%50,0%
9Power Dynamos21,501,001,0050,0%50,0%
10Zanaco21,501,501,5050,0%50,0%
11NAPSA Stars21,000,500,5050,0%0,0%
12ZESCO United20,500,501,0050,0%0,0%
13Trident20,500,000,500,0%0,0%
14Nkwazi20,500,501,0050,0%50,0%
15Chirundu Utd20,500,001,000,0%0,0%
16Mufulira Wanderers20,500,502,0050,0%50,0%
17Makeni All Stars20,500,502,0050,0%50,0%
18Kansanshi Dynamos20,500,502,0050,0%50,0%
19Nchanga Rangers20,000,001,000,0%0,0%
20Mutondo Stars20,001,503,00100,0%100,0%