
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Leganes forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLeganes · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsLeganes · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsLeganes · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
6 GY6 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta35,0%BTTS
7/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsLeganes · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsLeganes · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsLeganes · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
8 GY4 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsLeganes · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsLeganes · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsLeganes · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
3 GY7 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Valladolid4–3xG 2,77–1,46LeganesVLeganes1–1xG 0,68–0,61MallorcaDLeganes0–1xG 0,82–1,73CordobaVAlmeria3–0xG 1,25–0,43LeganesVCadiz4–0LeganesVLeganes0–2CastellónVLeganes3–2Granada CFGYTenerife2–0LeganesVLas Palmas0–0LeganesDLeganes1–0EldenseGYOviedo0–1LeganesGYGirona1–1LeganesDLeganes3–0ValladolidGYLas Palmas0–1LeganesGYVillarreal3–0LeganesVLeganes3–2EspanyolGYSevilla2–2LeganesDLeganes1–1GironaDMallorca0–0LeganesDLeganes0–1BarcelonaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.