Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Segunda División logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Segunda División 2026/27: eredmények, tabella és program

Segunda División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 8.

Mérkőzés
132
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 8
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
132 mérkőzés 22 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 98,4% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek1 perce

Csapat0
Mérkőzés132
Befejezett123
Élő1
Következő8
Aktuális fordulóRegular Season - 8

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

Segunda División 2026/2027

123 meccs
Befejezett meccs123
Gól / meccs2,71
BTTS52,9%
Over 2,549,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Castellón112,362,000,3627,3%45,5%
2Almeria122,171,920,8341,7%50,0%
3Burgos111,821,451,0954,6%54,6%
4Granada CF111,821,641,2754,6%54,6%
5Eibar111,821,551,2763,6%54,6%
6Girona121,751,830,9258,3%41,7%
7Mallorca111,731,180,5527,3%18,2%
8Sporting Gijon111,731,001,1827,3%36,4%
9Oviedo111,641,361,0945,5%54,6%
10Sabadell111,451,091,0054,6%36,4%
11Cordoba121,331,581,8375,0%75,0%
12Eldense111,271,181,3645,5%54,6%
13Tenerife111,271,181,3663,6%27,3%
14Las Palmas111,271,271,7354,6%63,6%
15Celta de Vigo II111,181,641,7372,7%54,6%
16Valladolid111,091,451,4554,6%54,6%
17Leganes111,090,641,4527,3%27,3%
18Real Sociedad II120,921,251,8366,7%58,3%
19Cadiz110,911,271,2754,6%45,5%
20FC Andorra100,901,502,0060,0%60,0%