
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Girona forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGirona · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGirona · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsGirona · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,35 pont/meccs
7 GY6 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól35,0%Over 2,5
7/20 · Legalább három gól15,0%Over 3,5
3/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
4/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGirona · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsGirona · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
4 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsGirona · utolsó 20
55formaindex / 100 · 1,65 pont/meccs
9 GY6 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól15,0%Over 3,5
3/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet15,0%Nem szerzett gólt
3/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGirona · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGirona · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsGirona · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
6 GY7 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól35,0%Over 2,5
7/20 · Legalább három gól5,0%Over 3,5
1/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Real Sociedad II1–0xG 1,13–0,14GironaVCuarte0–2GironaGYGirona5–1xG 3,32–0,73Celta de Vigo IIGYGirona2–0xG 1,32–0,37FC AndorraGYTenerife1–1xG 0,45–1,03GironaDGirona0–0MallorcaDGirona2–0AlbaceteGYCadiz1–2GironaGYGirona1–2CastellónVSporting Gijon0–2GironaGYGirona5–2Las PalmasGYCordoba2–1GironaVGirona1–1LeganesDGirona1–1xG 0,58–0,18ElcheDAtletico Madrid1–0xG 1,97–2,17GironaVGirona1–1xG 2,11–0,33Real SociedadDRayo Vallecano1–1xG 1,20–0,98GironaDGirona0–1xG 1,72–1,09MallorcaVValencia2–1xG 1,40–1,56GironaVGirona2–3xG 1,36–1,04Real BetisV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.