
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Dynamo Kyiv forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsDynamo Kyiv · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsDynamo Kyiv · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsDynamo Kyiv · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,35 pont/meccs
8 GY3 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta25,0%BTTS
5/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól45,0%Kapott gól nélkül
9/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsDynamo Kyiv · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsDynamo Kyiv · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsDynamo Kyiv · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,35 pont/meccs
8 GY3 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta30,0%BTTS
6/20 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
12/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsDynamo Kyiv · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsDynamo Kyiv · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsDynamo Kyiv · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
6 GY4 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta25,0%BTTS
5/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Kryvbas KR0–2Dynamo KyivGYShakhtar Donetsk3–0Dynamo KyivVDynamo Kyiv3–1KudrivkaGYPolessya3–1Dynamo KyivVDynamo Kyiv1–0KarpatyGYZorya Luhansk0–2Dynamo KyivGYDynamo Kyiv3–0Epitsentr DunayivtsiGYNyva Vinnytsya0–1Dynamo KyivGYDynamo Kyiv0–0LNZ CherkasyDBukovyna3–0Dynamo KyivVDynamo Kyiv2–1Kolos KovalivkaGYQarabag2–0Dynamo KyivVPAOK2–0Dynamo KyivVDynamo Kyiv2–3PAOKVUniversitatea Cluj0–0Dynamo KyivDDynamo Kyiv0–0Universitatea ClujDDynamo Kyiv1–0Maccabi Tel AvivGYMaccabi Tel Aviv3–1Dynamo KyivVPafos2–0Dynamo KyivVDynamo Kyiv0–1PafosV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.