Ukrajna · 2026/27 szezon
Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program
Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 26.
- Mérkőzés
- 75
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 1 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 10:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
75 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak10 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
KarpatyKudrivka5–0VégeKryvbas KRDynamo Kyiv0–2VégeZorya LuhanskEpitsentr Dunayivtsi1–0VégeVeres RivneChornomorets1–3VégeChornomoretsKarpaty0–0VégeBukovynaKryvbas KR0–0VégeShakhtar DonetskZorya Luhansk0–0VégeLivyi BerehLNZ Cherkasy0–0VégeEpitsentr DunayivtsiFC Kharkiv1–2VégeVeres RivneKolos Kovalivka0–2VégePolessyaObolon'-Brovar3–0VégeDynamo KyivKudrivka3–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Kharkiv81869177Javuló trend ↑2Polessya75799070Javuló trend ↑3Shakhtar Donetsk69766377Javuló trend ↑4Dynamo Kyiv63706264Javuló trend ↑5LNZ Cherkasy55585070Javuló trend ↑6Karpaty55486769Gyengülő trend ↓7Zorya Luhansk50564456Javuló trend ↑8Kolos Kovalivka46466045Javuló trend ↑9Chornomorets40383560Gyengülő trend ↓10Livyi Bereh37293060Stabil trend →11Bukovyna33293540Gyengülő trend ↓12Veres Rivne33332742Gyengülő trend ↓13Epitsentr Dunayivtsi30223142Gyengülő trend ↓14Obolon'-Brovar28292331Stabil trend →15Kryvbas KR25141743Stabil trend →16Kudrivka2015440Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
I. KrasnopirPolessya · Támadó58,82
V. VeletenPolessya · Középpályás53,13
T. CaraLNZ Cherkasy · Középpályás50,44
PedrinhoShakhtar Donetsk · Védő48,75
V. VoloshynLivyi Bereh · Középpályás47,7
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
65 meccsPremier League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,57 | 2,29 | 0,57 | 42,9% | 71,4% | |
| 2 | 8 | 2,38 | 2,25 | 0,75 | 50,0% | 62,5% | |
| 3 | 7 | 2,29 | 1,57 | 0,57 | 28,6% | 57,1% | |
| 4 | 9 | 2,11 | 1,56 | 0,89 | 33,3% | 55,6% | |
| 5 | 8 | 1,75 | 1,25 | 0,75 | 25,0% | 50,0% | |
| 6 | 9 | 1,67 | 1,11 | 1,11 | 55,6% | 44,4% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 1,67 | 0,78 | 44,4% | 44,4% | |
| 8 | 8 | 1,38 | 1,50 | 1,38 | 62,5% | 62,5% | |
| 9 | 8 | 1,13 | 0,88 | 1,00 | 50,0% | 37,5% | |
| 10 | 9 | 1,00 | 0,67 | 1,44 | 44,4% | 33,3% | |
| 11 | 8 | 0,88 | 0,75 | 1,00 | 50,0% | 25,0% | |
| 12 | 8 | 0,88 | 0,88 | 1,50 | 37,5% | 50,0% | |
| 13 | 7 | 0,86 | 0,57 | 1,71 | 28,6% | 42,9% | |
| 14 | 9 | 0,67 | 0,78 | 1,44 | 33,3% | 55,6% | |
| 15 | 9 | 0,44 | 1,11 | 2,67 | 66,7% | 88,9% | |
| 16 | 7 | 0,43 | 0,43 | 1,43 | 28,6% | 28,6% |