
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
F91 Dudelange forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsF91 Dudelange · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsF91 Dudelange · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
16 meccsF91 Dudelange · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,81 pont/meccs
9 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta56,3%BTTS
9/16 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
12/16 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
12/16 · Legalább három gól43,8%Over 3,5
7/16 · Legalább négy gól31,3%Kapott gól nélkül
5/16 · Clean sheet18,8%Nem szerzett gólt
3/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsF91 Dudelange · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsF91 Dudelange · utolsó 10
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsF91 Dudelange · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsF91 Dudelange · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsF91 Dudelange · utolsó 10
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsF91 Dudelange · utolsó 20
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
F91 Dudelange3–0Victoria RosportGYFC Differdange 032–1F91 DudelangeVF91 Dudelange5–0Swift HesperangeGYEtzella Ettelbruck1–3F91 DudelangeGYYoung Boys1–3F91 DudelangeGYUS Hostert0–0F91 DudelangeDF91 Dudelange1–3Racing FC Union LuxembourgVWiltz1–2F91 DudelangeGYF91 Dudelange3–2US RumelangeGYUS Mondorf-les-bains1–0F91 DudelangeVF91 Dudelange2–2Malmo FFDMalmo FF3–0F91 DudelangeVF91 Dudelange1–4Pyunik YerevanVPyunik Yerevan0–1F91 DudelangeGYTirana1–2F91 DudelangeGYF91 Dudelange1–0TiranaGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.