Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
National Division logó
Luxembourg · 2026/27 szezon

National Division 2026/27: eredmények, tabella és program

National Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 12.

Mérkőzés
80
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 8
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 70/100
80 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 48,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak11 órája

Csapat0
Mérkőzés80
Befejezett72
Élő0
Következő8
Aktuális fordulóRegular Season - 12

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

National Division 2026/2027

72 meccs
Befejezett meccs72
Gól / meccs3,63
BTTS52,8%
Over 2,577,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1FC Differdange 0393,003,110,6744,4%77,8%
2UNA Strassen92,781,780,4444,4%44,4%
3US Mondorf-les-bains92,331,891,5677,8%88,9%
4Atert Bissen91,782,671,5677,8%100,0%
5F91 Dudelange91,782,001,1155,6%77,8%
6Racing FC Union Luxembourg91,672,781,3366,7%88,9%
7UN Kaerjeng 9791,672,441,3366,7%88,9%
8Progres Niederkorn91,671,780,8933,3%66,7%
9AS Jeunesse Esch91,331,892,1155,6%77,8%
10Résidence Walferdange91,221,782,2255,6%88,9%
11US Hostert91,111,221,5633,3%33,3%
12Victoria Rosport91,112,002,3344,4%88,9%
13US Rumelange90,891,783,1177,8%100,0%
14Etzella Ettelbruck90,670,892,3333,3%55,6%
15Wiltz90,221,002,7877,8%77,8%
16Swift Hesperange90,000,003,670,0%88,9%