
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Francs Borains forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFrancs Borains · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
9 meccsFrancs Borains · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
4 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
9 meccsFrancs Borains · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
4 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsFrancs Borains · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsFrancs Borains · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
3 meccsFrancs Borains · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
2 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsFrancs Borains · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsFrancs Borains · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsFrancs Borains · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Beerschot VA3–0xG 2,41–0,47Francs BorainsVOH Leuven1–0Francs BorainsVK. Lierse S.K.3–0xG 1,12–0,94Francs BorainsVDiegem Sport0–0Francs BorainsDFrancs Borains3–2RSC Anderlecht IIGYFrancs Borains3–0Lokeren-TemseGYExcelsior Virton0–1Francs BorainsGYFrancs Borains0–1Sporting HasseltVLiège1–2Francs BorainsGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.