Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Challenger Pro League logó
Belgium · 2026/27 szezon

Challenger Pro League 2026/27: eredmények, tabella és program

Challenger Pro League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
63
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
63 mérkőzés 15 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 88,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés63
Befejezett59
Élő0
Következő2
Aktuális fordulóRegular Season - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Challenger Pro League 2026/2027

59 meccs
Befejezett meccs59
Gól / meccs3,17
BTTS52,5%
Over 2,562,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Beerschot VA92,672,560,7844,4%66,7%
2Dender72,571,570,2914,3%28,6%
3AS Eupen72,142,001,0071,4%71,4%
4Sporting Hasselt81,881,501,6337,5%50,0%
5Francs Borains71,711,291,4328,6%71,4%
6Lokeren-Temse81,632,001,7562,5%62,5%
7Excelsior Virton71,431,711,2942,9%57,1%
8KAA Gent II81,381,381,6337,5%50,0%
9Patro Eisden91,331,561,6777,8%77,8%
10K. Lierse S.K.71,141,001,4342,9%57,1%
11Club Brugge II81,131,752,1362,5%75,0%
12KRC Genk II81,001,501,8850,0%75,0%
13Seraing United90,891,331,7866,7%55,6%
14Liège90,561,442,4477,8%77,8%
15RSC Anderlecht II70,141,002,4357,1%57,1%