
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
FK Zalgiris Vilnius forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
20 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
7 GY4 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta30,0%BTTS
6/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
10/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
18 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,72 pont/meccs
9 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta50,0%BTTS
9/18 · Mindkét csapat gólt szerzett72,2%Over 1,5
13/18 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
9/18 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
9/18 · Legalább négy gól38,9%Kapott gól nélkül
7/18 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
3/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
5/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
10 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY2 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta10,0%BTTS
1/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet90,0%Nem szerzett gólt
9/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
16 meccsFK Zalgiris Vilnius · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,81 pont/meccs
3 GY4 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta18,8%BTTS
3/16 · Mindkét csapat gólt szerzett68,8%Over 1,5
11/16 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
6/16 · Legalább három gól18,8%Over 3,5
3/16 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
4/16 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
12/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Kauno Žalgiris0–0FK Zalgiris VilniusDFK Zalgiris Vilnius4–1Hegelmann LitauenGYFK Zalgiris Vilnius4–0Suduva MarijampoleGYFK Zalgiris Vilnius0–2PanevėžysVTransINVEST Vilnius3–0FK Zalgiris VilniusVFK Zalgiris Vilnius3–2Kauno ŽalgirisGYSuduva Marijampole0–0FK Zalgiris VilniusDFK Zalgiris Vilnius1–0ŠiauliaiGYPanevėžys2–0FK Zalgiris VilniusVFK Zalgiris Vilnius2–0Džiugas TelšiaiGYFK Zalgiris Vilnius2–3BangaVHNK Hajduk Split4–0FK Zalgiris VilniusVHamrun Spartans2–0FK Zalgiris VilniusVFK Zalgiris Vilnius2–0Hamrun SpartansGYBK Hacken5–0FK Zalgiris VilniusVFK Zalgiris Vilnius1–3BK HackenVGalatasaray1–0FK Zalgiris VilniusVFK Zalgiris Vilnius2–2GalatasarayDStruga1–2FK Zalgiris VilniusGYFK Zalgiris Vilnius0–0StrugaD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.