
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Hapoel Ihud Bnei Jatt forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 5
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 10
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsHapoel Ihud Bnei Jatt · utolsó 20
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hapoel Ihud Bnei Jatt1–3Ironi NesherVMaccabi Neve Sha'anan3–0Hapoel Ihud Bnei JattVHapoel Ihud Bnei Jatt4–2Hapoel Bnei MusmusGYHapoel Ihud Bnei Jatt1–1Hapoel Migdal HaEmekDHapoel Ironi Arraba0–0Hapoel Ihud Bnei JattDHapoel Ihud Bnei Jatt2–0Maccabi Nujeidat AhmedGYMaccabi K. Ata Bialik5–3Hapoel Ihud Bnei JattVHapoel Ihud Bnei Jatt1–1TiraDBeitar Nahariya2–0Hapoel Ihud Bnei JattVHapoel Ihud Bnei Jatt1–3Hapoel Ironi KarmielV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.