
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Ironi Baka El Garbiya forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,89 pont/meccs
2 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,89 pont/meccs
2 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 10
28formaindex / 100 · 0,83 pont/meccs
1 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsIroni Baka El Garbiya · utolsó 20
28formaindex / 100 · 0,83 pont/meccs
1 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hapoel Ironi Karmiel7–2Ironi Baka El GarbiyaVHapoel Migdal HaEmek2–1Ironi Baka El GarbiyaVTzeirey Tamra1–3Ironi Baka El GarbiyaGYIroni Baka El Garbiya1–2Hapoel Nazareth IllitVHapoel Beit Shean2–1Ironi Baka El GarbiyaVIroni Baka El Garbiya3–1Hapoel Tirat HaCarmelGYHapoel Umm al-Fahm3–3Ironi Baka El GarbiyaDIroni Baka El Garbiya0–2Ironi NesherVMaccabi Neve Sha'anan0–0Ironi Baka El GarbiyaD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.