
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Maccabi Ashdod forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 10
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
2 GY5 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 20
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
2 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 5
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Ashdod · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Maccabi Ashdod1–1Hapoel Ramat HaSharonDKfar Saba 19281–3Maccabi AshdodGYMaccabi Ashdod0–1Shimshon Tel AvivVHapoel Marmorek1–1Maccabi AshdodDMaccabi Ashdod2–0Holon YermiyahuGYHapoel Hadera1–1Maccabi AshdodDMaccabi Ashdod2–2Ironi Beit ShemeshDFC Jerusalem1–1Maccabi AshdodDMaccabi Ashdod1–2Hapoel HerzliyaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.