
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Maccabi Nujeidat Ahmed forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 5
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi Nujeidat Ahmed · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Maccabi Nujeidat Ahmed4–0Hapoel Tirat HaCarmelGYHapoel Umm al-Fahm3–0Maccabi Nujeidat AhmedVMaccabi Nujeidat Ahmed1–2Ironi NesherVMaccabi Neve Sha'anan1–2Maccabi Nujeidat AhmedGYMaccabi Nujeidat Ahmed0–0Hapoel Bnei MusmusDHapoel Ihud Bnei Jatt2–0Maccabi Nujeidat AhmedVMaccabi Nujeidat Ahmed4–1Hapoel Ironi ArrabaGYMaccabi Nujeidat Ahmed2–4Hapoel Migdal HaEmekVMaccabi K. Ata Bialik3–1Maccabi Nujeidat AhmedVMaccabi Nujeidat Ahmed0–1TiraV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.