
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sparta Praha forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSparta Praha · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSparta Praha · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsSparta Praha · utolsó 20
55formaindex / 100 · 1,65 pont/meccs
10 GY3 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta35,0%BTTS
7/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSparta Praha · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsSparta Praha · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsSparta Praha · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
11 GY3 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta50,0%BTTS
10/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSparta Praha · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsSparta Praha · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsSparta Praha · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,35 pont/meccs
8 GY3 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól45,0%Over 3,5
9/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Bohemians 19050–0xG 0,24–3,18Sparta PrahaDSparta Praha0–2Baník OstravaVSparta Praha5–1xG 1,29–1,05SlováckoGYOlympiakos Piraeus1–0xG 2,26–0,41Sparta PrahaVBaník Ostrava0–0xG 0,99–1,59Sparta PrahaDSparta Praha1–1xG 0,94–0,32LillestromDSparta Praha2–0xG 2,36–1,06PardubiceGYSparta Praha5–3Vysočina JihlavaGYSigma Olomouc0–3xG 0,00–0,11Sparta PrahaGYArarat-Armenia1–4xG 1,93–2,53Sparta PrahaGYSparta Praha2–0FK JablonecGYViktoria Žižkov0–5Sparta PrahaGYHradec Králové2–1Sparta PrahaVSparta Praha0–3Slavia PrahaVArtis0–4Sparta PrahaGYSparta Praha4–1TepliceGYLyon3–0Sparta PrahaVSparta Praha2–1LyonGYBayer Leverkusen2–0Sparta PrahaVSparta Praha0–1InterV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.