Csehország · 2026/27 szezon
Czech Liga 2026/27: eredmények, tabella és program
Czech Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 88
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 8
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 07:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 84/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
88 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
94,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek13 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
ArtisBohemians 19051–2VégeBohemians 1905Sparta Praha0–0VégeBaník OstravaPlzen0–4VégeMlada BoleslavHradec Králové3–1VégeSigma OlomoucZbrojovka Brno3–0VégeSlováckoTeplice1–3VégeArtisZlin2–2VégeFK JablonecSlavia Praha0–5VégePardubiceSlovan Liberec1–2VégePlzenPardubice1–2VégeSparta PrahaSlovácko5–1VégeHradec KrálovéFK Jablonec1–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Slavia Praha74738480Stabil trend →2Sparta Praha68678472Javuló trend ↑3Sigma Olomouc61676860Gyengülő trend ↓4Slovan Liberec58634973Gyengülő trend ↓5Plzen58578452Stabil trend →6Mlada Boleslav53575656Gyengülő trend ↓7Bohemians 190550534856Javuló trend ↑8Pardubice45475248Javuló trend ↑9Teplice45474852Javuló trend ↑10Zbrojovka Brno45534836Gyengülő trend ↓11FK Jablonec35374432Javuló trend ↑12Artis32304032Javuló trend ↑13Hradec Králové29273236Gyengülő trend ↓14Baník Ostrava27302229Gyengülő trend ↓15Slovácko27204024Javuló trend ↑16Zlin23104020Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
T. KoubekSlovan Liberec · Kapus76,32
T. StoppenArtis · Kapus75,43
D. ŤapajPlzen · Kapus75,04
J. Braut BrunesSparta Praha · Támadó74,15
A. IrvingSparta Praha · Középpályás73,1
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
79 meccsCzech Liga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,20 | 2,10 | 0,50 | 40,0% | 50,0% | |
| 2 | 10 | 2,00 | 2,10 | 0,70 | 30,0% | 60,0% | |
| 3 | 10 | 2,00 | 1,70 | 1,00 | 50,0% | 60,0% | |
| 4 | 9 | 1,89 | 1,22 | 0,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 5 | 10 | 1,70 | 2,10 | 1,20 | 60,0% | 80,0% | |
| 6 | 10 | 1,70 | 1,40 | 1,10 | 40,0% | 50,0% | |
| 7 | 10 | 1,60 | 1,20 | 1,10 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 10 | 1,60 | 1,20 | 1,60 | 40,0% | 60,0% | |
| 9 | 10 | 1,40 | 1,20 | 1,20 | 40,0% | 30,0% | |
| 10 | 10 | 1,40 | 1,30 | 1,30 | 70,0% | 70,0% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,10 | 1,70 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 10 | 0,90 | 1,00 | 1,70 | 50,0% | 70,0% | |
| 13 | 9 | 0,89 | 0,56 | 1,78 | 22,2% | 55,6% | |
| 14 | 10 | 0,80 | 0,80 | 1,60 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 10 | 0,60 | 1,00 | 1,90 | 70,0% | 60,0% | |
| 16 | 10 | 0,30 | 1,00 | 2,00 | 70,0% | 60,0% |