
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sturm Graz forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSturm Graz · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSturm Graz · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsSturm Graz · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
10 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSturm Graz · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsSturm Graz · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsSturm Graz · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,85 pont/meccs
11 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta35,0%BTTS
7/20 · Mindkét csapat gólt szerzett45,0%Over 1,5
9/20 · Legalább két gól35,0%Over 2,5
7/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSturm Graz · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsSturm Graz · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsSturm Graz · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
3 GY1 D16 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
2/20 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
10/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Wolfsberger AC1–1xG 0,51–0,73Sturm GrazDAustria Lustenau3–2Sturm GrazVSturm Graz2–2xG 1,09–0,00RiedDSturm Graz1–0xG 1,43–0,59MarseilleGYSturm Graz6–1xG 3,63–0,61Grazer AKGYBournemouth3–0xG 1,30–0,30Sturm GrazVAustria Vienna0–2xG 2,02–2,60Sturm GrazGYSturm Graz3–1Floridsdorfer ACGYRed Bull Salzburg3–0Sturm GrazVSturm Graz0–0xG 0,77–1,82RennesDSturm Graz2–1Lask LinzGYVoitsberg1–4Sturm GrazGYRapid Vienna3–1xG 2,01–0,72Sturm GrazVSturm Graz1–1xG 1,67–0,73Austria LustenauDSturm Graz1–0xG 1,52–1,21SCR AltachGYSturm Graz0–1FenerbahçeVFenerbahçe2–0Sturm GrazVHeart Of Midlothian0–2Sturm GrazGYSturm Graz4–0Heart Of MidlothianGYSturm Graz1–0BrannGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.