Ausztria · 2026/27 szezon
Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.
- Mérkőzés
- 24
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 10. 29. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
24 mérkőzés
32 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
79,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum4 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Austria LustenauSturm Graz3–2VégeLask LinzRied5–4Hosszabbítás utánWacker InnsbruckWSG Wattens2–2Tizenegyesek utánSchwarz-Weiß BregenzRed Bull Salzburg2–3VégeGrazer AKSCR Altach0–4VégeWSPG WelsWolfsberger AC1–0VégeFirst ViennaRapid Vienna0–3VégeAustria ViennaTSV Hartberg1–1Tizenegyesek utánSK Vorwarts SteyrTSV Hartberg0–4VégeSKN ST. PoltenRed Bull Salzburg0–3VégeParndorfWolfsberger AC2–2Tizenegyesek utánKitzbühelGrazer AK0–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1SCR Altach100100100100Stabil trend →2Red Bull Salzburg9210010060Stabil trend →3Rapid Vienna9210010060Stabil trend →4WSPG Wels8710040100Stabil trend →5Austria Lustenau8310010020Stabil trend →6Lask Linz791001000Stabil trend →7Austria Vienna746710080Stabil trend →8TSV Hartberg746710080Stabil trend →9WSG Wattens706710060Stabil trend →10Wacker Innsbruck626710020Stabil trend →11Sturm Graz515010020Stabil trend →12First Vienna51508040Stabil trend →13Ried47501000Stabil trend →14Parndorf42338020Stabil trend →15Floridsdorfer AC41330100Stabil trend →16Grazer AK38504020Stabil trend →17Wolfsberger AC31174040Stabil trend →18Schwarz-Weiß Bregenz31174040Stabil trend →19FC BW Linz220800Stabil trend →20SV Lafnitz220800Stabil trend →21Austria Klagenfurt220800Stabil trend →22SV Kapfenberg170060Stabil trend →23Deutschlandsberger SC130400Stabil trend →24Voitsberg130400Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
24 meccsCup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3,00 | 5,50 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 2 | 2 | 3,00 | 5,50 | 2,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 4 | 2 | 3,00 | 4,50 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 2 | 3,00 | 3,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 7 | 2 | 2,00 | 3,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 2 | 2,00 | 3,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 9 | 2 | 2,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 10 | 2 | 2,00 | 2,50 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 11 | 2 | 1,50 | 4,50 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 12 | 2 | 1,50 | 3,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 13 | 2 | 1,50 | 2,00 | 1,50 | 0,0% | 100,0% | |
| 14 | 2 | 1,50 | 1,00 | 2,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 15 | 1 | 1,00 | 2,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 16 | 1 | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 17 | 2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 18 | 2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 19 | 1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 20 | 1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% |