
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Lincoln Red Imps FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 10
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
7 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
8 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,35 pont/meccs
8 GY3 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsLincoln Red Imps FC · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
6 GY4 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Lincoln Red Imps FC1–0xG 0,16–1,36HNK Hajduk SplitGYHound Dogs0–5Lincoln Red Imps FCGYLincoln Red Imps FC3–0Lions GibraltarGYLincoln Red Imps FC1–4xG 0,12–3,36TwenteVLynx1–2Lincoln Red Imps FCGYBrann2–1xG 0,80–0,19Lincoln Red Imps FCVLincoln Red Imps FC2–0EuropaGYMons Calpe1–1Lincoln Red Imps FCDGlacis United0–2Lincoln Red Imps FCGYLarne0–3Lincoln Red Imps FCGYLincoln Red Imps FC0–2LarneVOmonia Nicosia1–0Lincoln Red Imps FCVLincoln Red Imps FC1–1Omonia NicosiaDLincoln Red Imps FC0–0Mjallby AIFDMjallby AIF3–0Lincoln Red Imps FCVInter Club d'Escaldes1–1Lincoln Red Imps FCDLincoln Red Imps FC3–1Inter Club d'EscaldesGYSC Braga5–1Lincoln Red Imps FCVLincoln Red Imps FC0–4SC BragaVFC Noah0–0Lincoln Red Imps FCD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.