Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier Division logó
Gibraltar · 2026/27 szezon

Premier Division 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
45
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 13
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 76/100
45 mérkőzés 11 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 6,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés45
Befejezett32
Élő0
Következő13
Aktuális fordulóRegular Season - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier Division 2026/2027

32 meccs
Befejezett meccs32
Gól / meccs3,28
BTTS40,6%
Over 2,556,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1St Joseph S Fc72,713,860,2928,6%71,4%
2Lincoln Red Imps FC52,602,000,4040,0%40,0%
3Europa Point52,003,001,4060,0%80,0%
4Mons Calpe52,002,000,8060,0%60,0%
5Magpies51,801,800,6060,0%20,0%
6Glacis United51,401,401,2020,0%40,0%
7Lions Gibraltar81,251,382,0050,0%62,5%
8Europa81,001,001,3837,5%37,5%
9College 197540,750,753,5025,0%75,0%
10Lynx70,140,432,4328,6%42,9%
11Hound Dogs50,000,404,6040,0%100,0%