
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
East Kilbride forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsEast Kilbride · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsEast Kilbride · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
16 meccsEast Kilbride · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,69 pont/meccs
8 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta68,8%BTTS
11/16 · Mindkét csapat gólt szerzett93,8%Over 1,5
15/16 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
14/16 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
8/16 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
2/16 · Clean sheet18,8%Nem szerzett gólt
3/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsEast Kilbride · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsEast Kilbride · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsEast Kilbride · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsEast Kilbride · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsEast Kilbride · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsEast Kilbride · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
East Kilbride7–3Stirling AlbionGYEast Kilbride1–2Ross CountyVEast Kilbride1–1MontroseDEast Kilbride2–1Kelty HeartsGYEast Kilbride2–2Airdrie UnitedDEast Fife0–3East KilbrideGYStranraer4–3East KilbrideVEast Kilbride3–3Celtic IIDAlloa Athletic1–2East KilbrideGYEast Kilbride3–1PeterheadGYEast Kilbride3–1Bonnyrigg Rose AthleticGYEast Kilbride0–1Hamilton AcademicalVRoss County4–0East KilbrideVCowdenbeath1–3East KilbrideGYMontrose3–0East KilbrideVEast Kilbride3–0Cove RangersGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.