Skócia · 2026/27 szezon
Challenge Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Challenge Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 32.
- Mérkőzés
- 116
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 17
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 18:48
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 83/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
116 mérkőzés
50 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
79,8% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
StranraerKilmarnock II3–3VégeStirling AlbionHibernian U212–2VégeSpartansBonnyrigg Rose Athletic1–1VégeRoss CountyForfar Athletic2–1VégePeterheadRangers U211–0VégeMontroseDundee United II2–1VégeGala Fairydean RoversHamilton Academical0–2VégeFraserburghDundee II2–3VégeElgin CityAberdeen U210–1VégeEdinburgh CitySt. Mirren U210–5VégeEast KilbrideKelty Hearts2–1VégeCumbernauld ColtsEast Fife2–1Vége
Következő mérkőzések
Aberdeen U21Queen's Park–ProgramAirdrie UnitedElgin City–ProgramAnnan AthleticAyr Utd–ProgramArbroathQueen of the South–ProgramBonnyrigg Rose AthleticDunfermline–ProgramClydebankAlloa Athletic–ProgramEast KilbrideStirling Albion–ProgramEdinburgh CityPartick–ProgramFormartine UnitedCove Rangers–ProgramHamilton AcademicalRaith Rovers–ProgramInverness CTMontrose–ProgramMortonKelty Hearts–Program
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Cove Rangers9510010076Stabil trend →2Clydebank828710068Stabil trend →3Elgin City828010092Stabil trend →4Hamilton Academical78808092Stabil trend →5Ross County748010052Stabil trend →6Airdrie United728010044Stabil trend →7Peterhead69805676Stabil trend →8Alloa Athletic64608068Stabil trend →9Annan Athletic62607268Stabil trend →10St. Mirren U21616010044Stabil trend →11East Kilbride606710020Stabil trend →12Montrose56608836Stabil trend →13Celtic II54601000Stabil trend →14Stirling Albion53539620Stabil trend →15Queen of the South53535660Stabil trend →16Spartans53535660Stabil trend →17Berwick Rangers51676412Stabil trend →18Stranraer46471000Stabil trend →19Aberdeen U2145476436Stabil trend →20Forfar Athletic45474852Stabil trend →21Banks O' Dee42475628Stabil trend →22Hearts U2142401000Stabil trend →23Bonnyrigg Rose Athletic40476412Stabil trend →24Kelty Hearts4040884Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
99 meccsChallenge Cup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 3,00 | 3,40 | 0,60 | 60,0% | 80,0% | |
| 2 | 5 | 2,60 | 2,60 | 0,80 | 60,0% | 60,0% | |
| 3 | 5 | 2,40 | 5,60 | 1,20 | 60,0% | 100,0% | |
| 4 | 5 | 2,40 | 2,60 | 0,20 | 0,0% | 40,0% | |
| 5 | 5 | 2,40 | 3,60 | 1,40 | 80,0% | 80,0% | |
| 6 | 5 | 2,40 | 2,00 | 0,20 | 0,0% | 40,0% | |
| 7 | 5 | 2,40 | 1,40 | 0,60 | 40,0% | 40,0% | |
| 8 | 5 | 2,00 | 2,80 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 9 | 5 | 2,00 | 1,60 | 2,20 | 60,0% | 60,0% | |
| 10 | 5 | 1,80 | 3,00 | 1,40 | 60,0% | 80,0% | |
| 11 | 5 | 1,80 | 2,00 | 0,80 | 60,0% | 60,0% | |
| 12 | 5 | 1,80 | 1,80 | 0,80 | 60,0% | 60,0% | |
| 13 | 5 | 1,80 | 2,20 | 1,60 | 80,0% | 100,0% | |
| 14 | 5 | 1,80 | 3,00 | 2,60 | 100,0% | 100,0% | |
| 15 | 5 | 1,60 | 2,40 | 2,00 | 100,0% | 80,0% | |
| 16 | 5 | 1,60 | 1,40 | 1,00 | 20,0% | 40,0% | |
| 17 | 5 | 1,60 | 1,40 | 1,00 | 60,0% | 20,0% | |
| 18 | 5 | 1,40 | 3,00 | 2,60 | 80,0% | 100,0% | |
| 19 | 5 | 1,40 | 1,20 | 1,20 | 60,0% | 40,0% | |
| 20 | 5 | 1,40 | 1,60 | 1,60 | 80,0% | 60,0% |