
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Zagłębie Lubin II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 20
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 5
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsZagłębie Lubin II · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
3/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Zagłębie Lubin II3–1Stilon GorzówGYZagłębie Lubin II0–1Zaglebie SosnowiecVOdra Bytom Odrzański1–1Zagłębie Lubin IIDZagłębie Lubin II1–1Górnik PolkowiceDBarycz Sułów3–3Zagłębie Lubin IIDZagłębie Lubin II3–0Carina GubinGYZagłębie Lubin II1–0Karkonosze Jelenia GóraGYWarta Gorzów0–2Zagłębie Lubin IIGYZagłębie Lubin II3–2Miedź Legnica IIGYZagłębie Lubin II2–2Rakow IID
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.