Zagłębie Lubin II eredmények, meccsek és forma
Zagłębie Lubin II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 21:57
V18.9 Csapatközpont 360
Zagłębie Lubin II meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
GYVDDD

Goczałkowice Zdrój
III Liga - Group 3 · Group III - 16
2026. 11. 06. 12:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,10
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,10
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
III Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Stilon Gorzów3–1GYIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Zaglebie Sosnowiec0–1VIII Liga - Group 3Odra Bytom Odrzański – Zagłębie Lubin II1–1DIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Górnik Polkowice1–1DIII Liga - Group 3Barycz Sułów – Zagłębie Lubin II3–3DIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Carina Gubin3–0GYIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Karkonosze Jelenia Góra1–0GYIII Liga - Group 3Warta Gorzów – Zagłębie Lubin II0–2GYIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II3–2GYIII Liga - Group 3Zagłębie Lubin II – Rakow II2–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
61/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDDLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.