
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Pyunik Yerevan forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsPyunik Yerevan · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsPyunik Yerevan · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
7 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
20 meccsPyunik Yerevan · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
9 GY7 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta35,0%BTTS
7/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól45,0%Kapott gól nélkül
9/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsPyunik Yerevan · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsPyunik Yerevan · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
11 meccsPyunik Yerevan · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,82 pont/meccs
6 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta18,2%BTTS
2/11 · Mindkét csapat gólt szerzett54,6%Over 1,5
6/11 · Legalább két gól36,4%Over 2,5
4/11 · Legalább három gól18,2%Over 3,5
2/11 · Legalább négy gól54,6%Kapott gól nélkül
6/11 · Clean sheet45,5%Nem szerzett gólt
5/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsPyunik Yerevan · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
10 meccsPyunik Yerevan · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY6 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
10 meccsPyunik Yerevan · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY6 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Pyunik Yerevan1–0FC UrartuGYPyunik Yerevan6–2AraratGYPyunik Yerevan3–0GandzasarGYFC Noah1–1Pyunik YerevanDPyunik Yerevan5–0BKMAGYAlashkert3–3Pyunik YerevanDPyunik Yerevan2–0ShirakGYSardarapat2–4Pyunik YerevanGYSyunik0–0Pyunik YerevanDPyunik Yerevan2–1Ararat-ArmeniaGYArarat0–2Pyunik YerevanGYPyunik Yerevan0–1Dinamo MinskVDinamo Minsk0–0Pyunik YerevanDSheriff Tiraspol0–0Pyunik YerevanDPyunik Yerevan0–0Sheriff TiraspolDPyunik Yerevan0–2FK Crvena ZvezdaVFK Crvena Zvezda5–0Pyunik YerevanVF91 Dudelange1–4Pyunik YerevanGYPyunik Yerevan0–1F91 DudelangeVCFR 1907 Cluj2–2Pyunik YerevanD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.