Armenia · 2026/27 szezon
Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program
Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.
- Mérkőzés
- 62
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 03:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 84/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
62 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
88,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek6 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Noah80839672Gyengülő trend ↓2Pyunik Yerevan78809272Gyengülő trend ↓3Ararat-Armenia72777276Javuló trend ↑4Alashkert66638468Javuló trend ↑5FC Urartu51506456Stabil trend →6Shirak43434456Gyengülő trend ↓7Sardarapat38375228Stabil trend →8Ararat35373640Stabil trend →9Van31374412Javuló trend ↑10Syunik28274020Javuló trend ↑11BKMA27234024Gyengülő trend ↓12Gandzasar110120Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
60 meccsPremier League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,50 | 2,40 | 0,70 | 50,0% | 60,0% | |
| 2 | 10 | 2,40 | 2,30 | 0,70 | 40,0% | 50,0% | |
| 3 | 10 | 2,30 | 1,80 | 0,60 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 10 | 1,90 | 2,10 | 0,80 | 50,0% | 40,0% | |
| 5 | 10 | 1,50 | 1,60 | 1,10 | 40,0% | 60,0% | |
| 6 | 10 | 1,30 | 1,10 | 1,10 | 30,0% | 30,0% | |
| 7 | 10 | 1,10 | 1,30 | 1,80 | 80,0% | 50,0% | |
| 8 | 10 | 1,10 | 0,90 | 1,50 | 40,0% | 40,0% | |
| 9 | 10 | 1,10 | 1,10 | 2,20 | 50,0% | 60,0% | |
| 10 | 10 | 0,80 | 1,00 | 2,00 | 50,0% | 60,0% | |
| 11 | 10 | 0,70 | 1,00 | 1,90 | 60,0% | 70,0% | |
| 12 | 10 | 0,00 | 0,30 | 2,50 | 20,0% | 70,0% |