
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Lewes forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLewes · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsLewes · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
14 meccsLewes · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
7 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta64,3%BTTS
9/14 · Mindkét csapat gólt szerzett78,6%Over 1,5
11/14 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
8/14 · Legalább három gól35,7%Over 3,5
5/14 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
4/14 · Clean sheet7,1%Nem szerzett gólt
1/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLewes · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsLewes · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsLewes · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLewes · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLewes · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLewes · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Lewes2–2Wingate & FinchleyDLewes1–1Maldon & TiptreeDThree Bridges1–2LewesGYCray Wanderers1–2LewesGYLewes1–0WhitehawkGYUxbridge2–1LewesVCheshunt3–1LewesVChatham Town3–2LewesVCray Wanderers1–0LewesVLewes2–2Cray WanderersDLewes1–0Eastbourne BoroughGYAveley0–2LewesGYLewes3–1WhyteleafeGYSt Albans City0–2LewesGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.