Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Non League Premier - Isthmian logó
Anglia · 2026/27 szezon

Non League Premier - Isthmian 2026/27: eredmények, tabella és program

Non League Premier - Isthmian 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 10.

Mérkőzés
141
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 16
Helyi adat
2026. 11. 01. 13:27
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 79/100
141 mérkőzés 22 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 36,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek2 perce

Csapat0
Mérkőzés141
Befejezett122
Élő0
Következő16
Aktuális fordulóRegular Season - 10

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Non League Premier - Isthmian 2026/2027

122 meccs
Befejezett meccs122
Gól / meccs3,61
BTTS65,6%
Over 2,575,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Enfield Town112,823,451,0972,7%100,0%
2Welling United122,252,170,9233,3%58,3%
3Eastbourne Borough102,101,800,7030,0%50,0%
4Lewes112,091,731,0963,6%54,6%
5St Albans City82,002,001,2550,0%62,5%
6Chatham Town121,752,081,4241,7%83,3%
7Cray Wanderers71,712,711,57100,0%100,0%
8Wingate & Finchley101,702,101,9080,0%80,0%
9Ramsgate111,452,091,4554,6%63,6%
10Aveley111,451,731,5563,6%54,6%
11Whyteleafe121,422,171,8375,0%91,7%
12Burgess Hill Town121,421,752,0083,3%66,7%
13Dulwich Hamlet131,381,381,7753,9%61,5%
14Dartford111,361,451,7363,6%90,9%
15Cheshunt121,331,421,7575,0%66,7%
16Carshalton Athletic131,231,462,2361,5%84,6%
17Brentwood Town101,201,902,1070,0%90,0%
18Leatherhead101,101,902,1070,0%80,0%
19Maldon & Tiptree141,001,572,2192,9%78,6%
20Three Bridges110,821,642,7381,8%90,9%