
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Warrington Town forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsWarrington Town · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsWarrington Town · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
18 meccsWarrington Town · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
6 GY6 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta61,1%BTTS
11/18 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
16/18 · Legalább két gól72,2%Over 2,5
13/18 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
10/18 · Legalább négy gól27,8%Kapott gól nélkül
5/18 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
2/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsWarrington Town · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsWarrington Town · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsWarrington Town · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsWarrington Town · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsWarrington Town · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsWarrington Town · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ashton United0–1Warrington TownGYQuorn3–2Warrington TownVWarrington Town1–2Gainsborough TrinityVAlfreton Town1–1Warrington TownDBamber Bridge0–1Warrington TownGYWarrington Town2–2Lancaster CityDWarrington Town2–2WorkingtonDMarine2–0Warrington TownVWarrington Town2–3Ashton UnitedVWarrington Town3–0South LiverpoolGYUnited of Manchester4–1Warrington TownVWarrington Town4–0Shildon AFCGYShildon AFC2–2Warrington TownDLeek Town1–2Warrington TownGYWarrington Town2–2AFC EmleyDWarrington Town0–4Curzon AshtonVWhitby Town0–5Warrington TownGYWarrington Town1–1Cleethorpes TownD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.