Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Non League Premier - Northern logó
Anglia · 2026/27 szezon

Non League Premier - Northern 2026/27: eredmények, tabella és program

Non League Premier - Northern 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 4.

Mérkőzés
153
Tabellás csapat
0
Élő / következő
10 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:42
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 79/100
153 mérkőzés 22 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 38,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak9 perce

Csapat0
Mérkőzés153
Befejezett137
Élő10
Következő5
Aktuális fordulóRegular Season - 4

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Non League Premier - Northern 2026/2027

137 meccs
Befejezett meccs137
Gól / meccs3,36
BTTS61,3%
Over 2,566,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Redcar Athletic132,152,381,0869,2%69,2%
2Guiseley AFC112,092,090,9154,6%72,7%
3Cleethorpes Town122,001,920,6741,7%50,0%
4Curzon Ashton122,002,001,0850,0%66,7%
5Workington141,932,001,6485,7%92,9%
6Bury101,802,301,1040,0%60,0%
7Gainsborough Trinity131,771,921,3853,9%76,9%
8Avro131,692,232,0053,9%61,5%
9Rylands121,671,921,7566,7%75,0%
10Alfreton Town131,541,541,0846,2%53,9%
11Quorn121,502,172,0083,3%75,0%
12Lancaster City141,291,211,5757,1%64,3%
13Whitby Town131,231,542,8553,9%76,9%
14Warrington Town121,171,671,8375,0%75,0%
15Stockton Town131,151,691,6953,9%53,9%
16Leek Town121,082,252,33100,0%91,7%
17AFC Emley131,001,081,9269,2%69,2%
18United of Manchester120,921,581,7575,0%58,3%
19Hyde United130,851,082,0853,9%69,2%
20Bamber Bridge120,831,252,0866,7%50,0%