
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
ML Vitebsk forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsML Vitebsk · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsML Vitebsk · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsML Vitebsk · utolsó 20
65formaindex / 100 · 1,94 pont/meccs
9 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta37,5%BTTS
6/16 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
10/16 · Legalább két gól31,3%Over 2,5
5/16 · Legalább három gól31,3%Over 3,5
5/16 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
8/16 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
4/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsML Vitebsk · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsML Vitebsk · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól70,0%Kapott gól nélkül
7/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsML Vitebsk · utolsó 20
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól70,0%Kapott gól nélkül
7/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsML Vitebsk · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsML Vitebsk · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsML Vitebsk · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
ML Vitebsk4–0FC MinskGYFC Isloch Minsk R.1–0ML VitebskVFC Vitebsk0–2ML VitebskGYML Vitebsk1–0NemanGYML Vitebsk2–0Torpedo ZhodinoGYFC Gomel1–5ML VitebskGYML Vitebsk5–1ArsenalGYFC Dnepr Mogilev1–1ML VitebskDML Vitebsk0–0Dinamo MinskDML Vitebsk1–1BelshinaDDinamo Brest1–3ML VitebskGYML Vitebsk0–0Bate BorisovDML Vitebsk2–0BaranovichiGYML Vitebsk1–0Borac Banja LukaGYUniversitatea Craiova1–0ML VitebskVML Vitebsk1–4Universitatea CraiovaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.