Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Fehéroroszország · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 27.

Mérkőzés
88
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:29
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
88 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek19 másodperce

Csapat0
Mérkőzés88
Befejezett84
Élő1
Következő3
Aktuális fordulóRegular Season - 27

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

84 meccs
Befejezett meccs84
Gól / meccs2,64
BTTS44,1%
Over 2,546,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Neman102,201,600,9040,0%50,0%
2FC Isloch Minsk R.112,181,820,6445,5%45,5%
3ML Vitebsk122,081,830,5041,7%25,0%
4Dinamo Minsk122,082,000,8341,7%50,0%
5Dinamo Brest102,001,901,2070,0%60,0%
6FC Gomel101,401,701,4060,0%70,0%
7FC Vitebsk101,401,201,0020,0%30,0%
8Baranovichi101,401,001,1030,0%40,0%
9Slavia Mozyr101,301,601,3050,0%60,0%
10Belshina111,181,361,5563,6%36,4%
11FC Dnepr Mogilev101,101,101,3070,0%50,0%
12Torpedo Zhodino101,000,902,1030,0%50,0%
13Bate Borisov120,920,671,2533,3%33,3%
14FC Minsk90,671,001,6744,4%55,6%
15Naftan110,640,732,8227,3%63,6%
16Arsenal100,600,601,8040,0%30,0%