
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
LD Alajuelense forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLD Alajuelense · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsLD Alajuelense · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
17 meccsLD Alajuelense · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,59 pont/meccs
7 GY6 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta58,8%BTTS
10/17 · Mindkét csapat gólt szerzett70,6%Over 1,5
12/17 · Legalább két gól47,1%Over 2,5
8/17 · Legalább három gól35,3%Over 3,5
6/17 · Legalább négy gól23,5%Kapott gól nélkül
4/17 · Clean sheet29,4%Nem szerzett gólt
5/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLD Alajuelense · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsLD Alajuelense · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,11 pont/meccs
6 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsLD Alajuelense · utolsó 20
70formaindex / 100 · 2,11 pont/meccs
6 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLD Alajuelense · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLD Alajuelense · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY5 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsLD Alajuelense · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Deportivo Saprissa0–0LD AlajuelenseDLD Alajuelense2–1CD MotaguaGYLD Alajuelense1–0Perez ZeledonGYCD Motagua0–0LD AlajuelenseDInter San Carlos2–3LD AlajuelenseGYLD Alajuelense1–1CS HeredianoDPuntarenas FC1–1LD AlajuelenseDLD Alajuelense5–0Inter San CarlosGYLD Alajuelense3–1CD MarathonGYCS Cartagines3–1LD AlajuelenseVCD Marathon2–2LD AlajuelenseDLD Alajuelense0–2Deportivo SaprissaVPerez Zeledon1–1LD AlajuelenseDLD Alajuelense3–1Plaza AmadorGYLD Alajuelense0–1San CarlosVFirpo1–0LD AlajuelenseVLD Alajuelense2–1Puntarenas FCGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.