Costa Rica · 2026/27 szezon
Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program
Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 15.
- Mérkőzés
- 58
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 19:57
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
58 mérkőzés
10 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Deportivo SaprissaLD Alajuelense0–0VégeCS CartaginesSan Carlos3–0VégeSporting San JoseCS Herediano1–0VégePerez ZeledonPuntarenas FC1–1VégeInter San CarlosEscorpiones Belén2–3VégeLD AlajuelensePerez Zeledon1–0VégeSan CarlosDeportivo Saprissa2–1VégeCS HeredianoCS Cartagines3–1VégePuntarenas FCInter San Carlos3–1VégeEscorpiones BelénSporting San Jose2–4VégeEscorpiones BelénPuntarenas FC1–2VégeSporting San JoseSan Carlos3–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Sporting San Jose64738836Gyengülő trend ↓2CS Cartagines64708056Gyengülő trend ↓3San Carlos55635256Gyengülő trend ↓4Puntarenas FC54605652Gyengülő trend ↓5Deportivo Saprissa48436060Gyengülő trend ↓6LD Alajuelense46435256Javuló trend ↑7CS Herediano37334448Javuló trend ↑8Inter San Carlos35374824Gyengülő trend ↓9Escorpiones Belén31305220Javuló trend ↑10Perez Zeledon26203228Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
55 meccsPrimera División 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,27 | 2,18 | 1,45 | 45,5% | 63,6% | |
| 2 | 11 | 2,00 | 1,27 | 1,00 | 36,4% | 45,5% | |
| 3 | 11 | 1,91 | 2,00 | 1,27 | 63,6% | 72,7% | |
| 4 | 11 | 1,64 | 1,36 | 1,27 | 81,8% | 54,6% | |
| 5 | 11 | 1,45 | 1,64 | 1,09 | 36,4% | 45,5% | |
| 6 | 11 | 1,45 | 1,36 | 1,09 | 54,6% | 36,4% | |
| 7 | 11 | 1,27 | 1,18 | 1,73 | 54,6% | 45,5% | |
| 8 | 11 | 0,91 | 1,00 | 1,27 | 27,3% | 36,4% | |
| 9 | 11 | 0,82 | 1,18 | 2,00 | 54,6% | 54,6% | |
| 10 | 11 | 0,55 | 0,73 | 1,73 | 54,6% | 36,4% |