
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Colegiales forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsColegiales · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsColegiales · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsColegiales · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,69 pont/meccs
6 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta23,1%BTTS
3/13 · Mindkét csapat gólt szerzett53,9%Over 1,5
7/13 · Legalább két gól30,8%Over 2,5
4/13 · Legalább három gól7,7%Over 3,5
1/13 · Legalább négy gól61,5%Kapott gól nélkül
8/13 · Clean sheet38,5%Nem szerzett gólt
5/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsColegiales · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsColegiales · utolsó 10
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
4 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsColegiales · utolsó 20
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
4 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsColegiales · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsColegiales · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet57,1%Nem szerzett gólt
4/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsColegiales · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet57,1%Nem szerzett gólt
4/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
San Martin Tucuman0–0ColegialesDColegiales1–1Atletico DE RafaelaDAgropecuario0–3ColegialesGYColegiales0–0Tristan SuarezDClub Atlético Güemes0–1ColegialesGYColegiales2–1Chacarita JuniorsGYSan Martin S.J.2–0ColegialesVColegiales1–0Nueva ChicagoGYTemperley3–1ColegialesVColegiales3–0MidlandGYColegiales1–0Deportivo MaipuGYAlmagro0–0ColegialesDSan Miguel2–0ColegialesV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.