
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Argentino Rosario forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsArgentino Rosario · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsArgentino Rosario · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
2 GY5 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsArgentino Rosario · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,92 pont/meccs
2 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
9/12 · Legalább két gól41,7%Over 2,5
5/12 · Legalább három gól8,3%Over 3,5
1/12 · Legalább négy gól8,3%Kapott gól nélkül
1/12 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
4/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsArgentino Rosario · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsArgentino Rosario · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsArgentino Rosario · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsArgentino Rosario · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsArgentino Rosario · utolsó 10
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsArgentino Rosario · utolsó 20
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Argentino Rosario2–1Defensores GlewGYDefensores Glew1–1Argentino RosarioDArgentino Rosario0–0Deportivo MuñizDArgentino Rosario0–1SacachispasVLugano2–3Argentino RosarioGYEstrella Del Sur2–1Argentino RosarioVArgentino Rosario1–1BerazateguiDCentral Cordoba3–0Argentino RosarioVVictoriano Arenas1–1Argentino RosarioDArgentino Rosario1–1Centro EspañolDJJ Urquiza2–1Argentino RosarioVAtletico Atlas1–0Argentino RosarioV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.