
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Nice forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNice · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNice · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsNice · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
5 GY9 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
8/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNice · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsNice · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
4 GY5 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsNice · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
5 GY9 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól45,0%Over 3,5
9/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNice · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsNice · utolsó 10
23formaindex / 100 · 0,70 pont/meccs
1 GY4 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsNice · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,65 pont/meccs
3 GY4 D13 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
10/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Nice5–2xG 3,43–2,52RennesGYStade Brestois 291–2xG 1,67–0,46NiceGYLyon2–1xG 1,55–1,56NiceVNice2–1xG 1,34–0,56StrasbourgGYNice2–1LilleGYAuxerre1–0NiceVNice1–1Le MansDParis FC3–0xG 0,95–0,24NiceVNice0–0xG 0,92–0,87LorientDHull City0–0NiceDNice4–1Saint EtienneGYSaint Etienne0–0NiceDNice0–0MetzDAuxerre2–1NiceVNice1–1LensDMarseille1–1NiceDLille0–0NiceDNice1–1Le HavreDStrasbourg3–1NiceVNice0–4Paris Saint GermainV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.