Nice eredmények, meccsek és forma
Nice aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Nice meccsközpont
A csapatprogram elavult lehet3 napja
Utolsó forma
GYGYVGYGY

Angers
Ligue 1 · Regular Season - 10
2026. 11. 07. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,704 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
5GY9D6V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,25
BTTS60%20 lefedett
Over 2,550%20 lefedett
Kapott gól nélkül25%20 lefedett
xG / meccs1,336 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,903 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS70%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,903 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
5GY9D6V
Lőtt gól / meccs1,35
Kapott gól / meccs1,65
BTTS65%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül15%20 lefedett
xG / meccs1,903 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,753 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
1GY4D5V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs0,753 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,65 pont/meccs
3GY4D13V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,65
BTTS45%20 lefedett
Over 2,550%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs0,753 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 1Nice – Rennes5–2GYLigue 1Stade Brestois 29 – Nice1–2GYLigue 1Lyon – Nice2–1VLigue 1Nice – Strasbourg2–1GYLigue 1Nice – Lille2–1GYLigue 1Auxerre – Nice1–0VLigue 1Nice – Le Mans1–1DLigue 1Paris FC – Nice3–0VLigue 1Nice – Lorient0–0DKlub felkészülési mérkőzésekHull City – Nice0–0DLigue 1Nice – Saint Etienne4–1GYLigue 1Saint Etienne – Nice0–0D
Következő mérkőzések
Ligue 1Angers – Nice–ProgramLigue 1Nice – Paris Saint Germain–ProgramLigue 1Nice – Estac Troyes–ProgramLigue 1Marseille – Nice–ProgramLigue 1Nice – Lens–ProgramLigue 1Monaco – Nice–ProgramLigue 1Nice – Le Havre–ProgramLigue 1Toulouse – Nice–ProgramLigue 1Le Mans – Nice–ProgramLigue 1Nice – Stade Brestois 29–ProgramLigue 1Lille – Nice–ProgramLigue 1Nice – Auxerre–Program
9 meccs4–2–3 GY–D–V13–12 gólok1,56 pont/meccs
1 meccs0–1–0 GY–D–V0–0 gólok1,00 pont/meccs
36 meccs8–12–16 GY–D–V41–61 gólok1,00 pont/meccs
8 meccs1–0–7 GY–D–V7–15 gólok0,38 pont/meccs
2 meccs0–0–2 GY–D–V0–4 gólok0,00 pont/meccs
34 meccs17–9–8 GY–D–V66–41 gólok1,76 pont/meccs
8 meccs0–3–5 GY–D–V7–16 gólok0,38 pont/meccs
34 meccs15–10–9 GY–D–V40–29 gólok1,62 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
49/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.