
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Guidonia Montecelio 1937 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
3 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,58 pont/meccs
5 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
10/12 · Legalább két gól41,7%Over 2,5
5/12 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
2/12 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
3/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 10
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
4 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 20
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
4 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsGuidonia Montecelio 1937 · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Guidonia Montecelio 19371–1PerugiaDTorres2–0Guidonia Montecelio 1937VGuidonia Montecelio 19373–2ForliGYPescara1–1Guidonia Montecelio 1937DGuidonia Montecelio 19371–0PinetoGYVis Pesaro2–1Guidonia Montecelio 1937VGuidonia Montecelio 19371–1LivornoDGuidonia Montecelio 19371–1ReggianaDGuidonia Montecelio 19371–0PianeseGYAtalanta II2–1Guidonia Montecelio 1937VGuidonia Montecelio 19373–0GubbioGYGrosseto2–3Guidonia Montecelio 1937GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.