Olaszország · 2026/27 szezon
Serie C - Girone B 2026/27: eredmények, tabella és program
Serie C - Girone B 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Girone B - 12.
- Mérkőzés
- 120
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 10
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
120 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
85,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
LivornoOstia Mare1–0VégeLatinaPianese1–1VégeCampobasso FCForli2–0VégeSpeziaAtalanta II2–1VégeRavennaPineto2–1VégeGubbioVis Pesaro0–0VégeVadoGrosseto2–2VégeGuidonia Montecelio 1937Perugia1–1VégePescaraTorres0–0VégeReggianaSambenedettese2–0VégeAtalanta IIVis Pesaro2–1VégeTorresGuidonia Montecelio 19372–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Spezia82936880Gyengülő trend ↓2Ravenna71738076Gyengülő trend ↓3Grosseto66708852Gyengülő trend ↓4Torres50534064Stabil trend →5Reggiana50534464Gyengülő trend ↓6Pescara47504852Javuló trend ↑7Perugia46476040Stabil trend →8Vado45434060Javuló trend ↑9Latina44434456Javuló trend ↑10Livorno44434848Gyengülő trend ↓11Guidonia Montecelio 193744434452Javuló trend ↑12Campobasso FC42475628Stabil trend →13Pianese40332472Javuló trend ↑14Pineto40403652Javuló trend ↑15Atalanta II38404444Stabil trend →16Forli38335240Gyengülő trend ↓17Sambenedettese36304840Javuló trend ↑18Ostia Mare35304048Gyengülő trend ↓19Gubbio28233632Gyengülő trend ↓20Vis Pesaro24174020Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
110 meccsSerie C - Girone B 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,64 | 1,64 | 0,55 | 54,6% | 36,4% | |
| 2 | 11 | 2,09 | 1,91 | 0,64 | 45,5% | 54,6% | |
| 3 | 11 | 2,00 | 2,09 | 1,18 | 54,6% | 54,6% | |
| 4 | 11 | 1,64 | 1,27 | 1,09 | 45,5% | 36,4% | |
| 5 | 11 | 1,55 | 1,09 | 0,91 | 36,4% | 18,2% | |
| 6 | 11 | 1,55 | 1,45 | 1,36 | 54,6% | 54,6% | |
| 7 | 11 | 1,55 | 1,45 | 1,64 | 63,6% | 54,6% | |
| 8 | 11 | 1,45 | 1,09 | 0,91 | 36,4% | 36,4% | |
| 9 | 11 | 1,45 | 1,27 | 1,09 | 63,6% | 36,4% | |
| 10 | 11 | 1,45 | 1,27 | 1,27 | 54,6% | 36,4% | |
| 11 | 11 | 1,45 | 1,00 | 1,00 | 45,5% | 27,3% | |
| 12 | 11 | 1,27 | 1,00 | 1,00 | 54,6% | 18,2% | |
| 13 | 11 | 1,18 | 0,82 | 1,09 | 36,4% | 45,5% | |
| 14 | 11 | 1,09 | 1,00 | 1,45 | 54,6% | 54,6% | |
| 15 | 11 | 1,00 | 1,36 | 1,55 | 63,6% | 36,4% | |
| 16 | 11 | 0,91 | 0,55 | 0,82 | 36,4% | 18,2% | |
| 17 | 11 | 0,91 | 1,27 | 1,55 | 81,8% | 63,6% | |
| 18 | 11 | 0,82 | 0,91 | 1,27 | 54,6% | 36,4% | |
| 19 | 11 | 0,64 | 0,82 | 1,82 | 36,4% | 45,5% | |
| 20 | 11 | 0,45 | 0,91 | 2,00 | 63,6% | 72,7% |