
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Larisa forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsLarisa · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsLarisa · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
5 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsLarisa · utolsó 20
59formaindex / 100 · 1,77 pont/meccs
6 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett61,5%Over 1,5
8/13 · Legalább két gól38,5%Over 2,5
5/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól38,5%Kapott gól nélkül
5/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsLarisa · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsLarisa · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsLarisa · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsLarisa · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsLarisa · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsLarisa · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.