Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Cup logó
Görögország · 2026/27 szezon

Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Qualifying Round.

Mérkőzés
37
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 6
Helyi adat
2026. 10. 29. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
37 mérkőzés 27 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 96,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Cup 2026/2027

30 meccs
Befejezett meccs30
Gól / meccs2,97
BTTS53,3%
Over 2,550,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Olympiakos Piraeus33,003,000,6733,3%66,7%
2Atromitos33,002,330,6766,7%66,7%
3Panathinaikos23,001,500,5050,0%50,0%
4Kifisia32,333,331,0066,7%66,7%
5AEK Athens FC32,003,671,3366,7%66,7%
6Kalamata42,002,251,2575,0%50,0%
7PAOK22,001,500,5050,0%50,0%
8Larisa41,751,251,5050,0%50,0%
9OFI31,331,000,330,0%33,3%
10Aris Thessalonikis31,331,331,0066,7%33,3%
11Niki Volos31,330,330,330,0%0,0%
12Ellas Syros11,001,001,00100,0%0,0%
13Panionios11,000,000,000,0%0,0%
14Volos NFC41,002,002,25100,0%100,0%
15Nestos Chrisoupolis40,750,251,750,0%25,0%
16Panserraikos40,750,752,7550,0%50,0%
17Marko30,671,001,6766,7%33,3%
18Asteras Tripolis20,500,501,5050,0%0,0%
19Panthrakikos10,001,002,00100,0%100,0%
20Apollon Pontou10,000,001,000,0%0,0%