
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Nashville SC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNashville SC · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNashville SC · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
6 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsNashville SC · utolsó 20
71formaindex / 100 · 2,13 pont/meccs
10 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta50,0%BTTS
8/16 · Mindkét csapat gólt szerzett81,3%Over 1,5
13/16 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
10/16 · Legalább három gól43,8%Over 3,5
7/16 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
8/16 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
2/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNashville SC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsNashville SC · utolsó 10
92formaindex / 100 · 2,75 pont/meccs
7 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól62,5%Kapott gól nélkül
5/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsNashville SC · utolsó 20
92formaindex / 100 · 2,75 pont/meccs
7 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól62,5%Kapott gól nélkül
5/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNashville SC · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsNashville SC · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsNashville SC · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Nashville SC3–2xG 2,92–2,93New York Red BullsGYNashville SC0–0xG 0,53–0,84Philadelphia UnionDCF Montreal0–2xG 0,56–1,84Nashville SCGYSan Jose Earthquakes1–1xG 0,82–0,47Nashville SCDNashville SC4–0xG 2,97–0,42Sporting Kansas CityGYAustin1–4xG 1,16–4,96Nashville SCGYNashville SC2–0Toronto FCGYNashville SC3–0xG 1,49–0,09Chicago FireGYInter Miami2–2Nashville SCDToronto FC2–1Nashville SCVNew York City FC0–0Nashville SCDNashville SC4–0xG 2,01–1,59FC CincinnatiGYNashville SC3–2Columbus CrewGYNew York Red Bulls0–1xG 1,62–0,77Nashville SCGYNashville SC4–1xG 2,41–1,83Inter MiamiGYMonterrey2–1Nashville SCV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.